Szukam fajnego miejsca na urodziny córki, będzie kończyć 6 lat i chciałabym żeby to było coś na świeżym powietrzu a nie w kolejnej sali zabaw. Macie jakieś pomysły na organizację urodzin w plenerze dla małego dziecka
Też przez to przechodziłam i wiem że znalezienie miejsca które łączy plener z jakąś gotową infrastrukturą nie jest takie proste jak się wydaje. Własnoręczna organizacja w parku jest możliwa ale logistycznie jest to spore wyzwanie, namioty, stoły, krzesła, atrakcje, catering i jeszcze pilnowanie żeby dzieci nie rozbiegły się po całym parku. Przy 6-latce atrakcje ruchowe na świeżym powietrzu to strzał w dziesiątkę bo dzieci w tym wieku mają energię której nie da się wyczerpać w zamkniętej sali. Polecam sprawdzić https://parkwola.com/urodziny/ Organizują tam takie urodziny 🙂
Rozumiem Twoje poszukiwania, bo sam niedawno stałem przed podobnym wyzwaniem i mogę śmiało polecić jedno z miejsc, które naprawdę zrobiło na nas świetne wrażenie. Organizowaliśmy urodziny córki w Krakowie i zależało nam na czymś wyjątkowym – bez stresu, z atrakcjami dla dzieci i dobrą organizacją. Trafiliśmy w dziesiątkę! Miejsce było kolorowe, bezpieczne i bardzo dobrze przygotowane na przyjęcia dla najmłodszych. Animatorzy mieli fantastyczne podejście do dzieci – angażowali je w zabawy, konkursy i kreatywne zajęcia, dzięki czemu nikt się nie nudził.
Miło Cię gościć na forum dla Kociarzy
Jest to miejsce wymiany doświadczeń dla kocich fanów. Komunikujemy się w przyjaznej atmosferze. Wszystkich nas przecież łączy jedna ważna kwestia – my po prostu kochamy koty!
Zapoznaj się z Regulaminem Forum lub skontaktuj z Administratorem Forum.
