Od jakiegoś czasu interesuję się autohipnozą, szczególnie w kontekście cofania się do wspomnień z dzieciństwa albo poprzednich wcieleń. Czy ktoś ma doświadczenia z autohipnozą regresyjną i może coś napisać, jak to wygląda?
Miałam podobną ciekawość, bo często miałam wrażenie, że niektóre emocje czy reakcje nie biorą się tylko z tego życia. Zaczęłam szukać czegoś, co pozwala zajrzeć trochę głębiej i natrafiłam na temat autohipnozy regresyjnej. To nie jest coś, co działa od razu jak pstryknięcie palcem, ale jak człowiek poświęci chwilę, wyciszy się i skupi, to faktycznie zaczynają się pojawiać obrazy, myśli, które wcześniej były totalnie nieuświadomione. Fajnie opisany jest ten proces tutaj: https://regresja.net/2020/12/autohipnoza-indukcja-nadswiadomosc/ – krok po kroku można zrozumieć, jak do tego podejść i na co uważać.
Miło Cię gościć na forum dla Kociarzy
Jest to miejsce wymiany doświadczeń dla kocich fanów. Komunikujemy się w przyjaznej atmosferze. Wszystkich nas przecież łączy jedna ważna kwestia – my po prostu kochamy koty!
Zapoznaj się z Regulaminem Forum lub skontaktuj z Administratorem Forum.
